lv ru

Biosilk

biosilk

 

Ieprieciniet savus matus ar matu kopšanas līdzekļiem Biosilk! Revolucionāra zīda iestrādes līnija atdzīvina un atjauno matu struktūru, kā arī palīdz tiem vienmēr izskatīties perfekti!

 

Innovatīvās BioSilk tehnoloģijas aizsargās Jūsu matus no temperatūras svārstībām un mitruma. Izmēģiniet mūsu šampūnus un matu veidošanas līdzekļus!

 

Silk                       Cleanse & Condition                  Treatment                              SPA      

 

Styling                 Finish                                              Kids                                        Volumizing

Biosilk Volumizing Texturizing Powder

Biosilk apjoma terapijas teksturēšanas matu pūderis (extra apjomam)

 

biosilk_volumizing_texturizing_powder

Bioslik apjoma teksturējošs pūderis ir ideāli piemērota „ekstra” apjomam. Nenoslogo matus, ātri paceļ matu saknes. Produkta sastāvā — apjoma komplekss, rīsu proteīni. Teksturēšanas laikā pūderis absorbē lieko eļļas daudzumu matos. UV filtri aizsargā matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Nesatur parabēnus.

Biosilk Volumizing Styling Foam

Bioslik apjoma terapijas matu putas, vidēja fiksācija

 

biosilk_volumizing_styling_foam

 

Bioslik apjoma terapijas matu putas ar vidēji stipru fiksāciju, satur rīsu un zīda olbaltumvielas, un speciālo apjoma kompleksu. nenoslogotu matus. Ideāli piemērota matu sakņu pacelšanai. Piedot neticamu dabīgu spīdumu. UV filtri aizsargās matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Nesatur sulfātus un parabēnus.

Biosilk Volumizing Root Lifter

Biosilk apjoma terapijas matu laka, stipra fiksācija

 

biosilk_volumizing_root_lifter

 

 

Biosilk apjoma matu laka, piedod apjomu matu sakārtojumam. Pateicoties rīsa proteīniem un speciālam apjoma kompleksam. Zīda proteīni palīdzēs matiem atgūt dabīgu spīdumu. Stipras fiksācijas apjoma matu laka palīdzēs jūsu frizūrai turēties visas dienas garumā. Nenoslogo matus, viegli izķemmējama. UV filtri aizsargās matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Nesatur parabēnus.

Biosilk Volumizing Hairspray

Viosilk apjoma terapijas sprejs

 

biosilk_volumizing_hairspray

 

Biosilk apjoma sprejs dot papildus apjomu, piedod jūsu matiem perfektu kontroli. Satur rīsu proteīnus un speciālu apjoma kompleksu. Zīda proteīni palīdzēs atgūt matiem dabīgu spīdumu. UV filtri aizsargās matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Nesatur sulfātus un parabēnus.

Biosilk Volumizing Conditioner

Biosilk apjoma terapijas kondicionieris

 

biosilk_volumizing_conditioner

 

 

Biosilk apjoma kondicionieris piedot apjomu, ievadot zīda un rīsu proteīnu matos. UV filtri aizsargās matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Nesatur parabēnus.

Biosilk Volumizing Shampoo

Biosilk apjoma terapijas šampūns

 

biosilk_volumizing_shampoo

 

 

Biosilk apjoma terapijas līnija satur būtiskas apjoma veicinošas sastāvdaļas: rīsu apjoma kompleksu, kas nodrošina ideālu apjomu. Zīda proteīni iekļūst dziļi matos, atjaunojot dabisko matu spīdumu un mīkstumu. Savukārt UV filtri aizsargās matus no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Nesatur sulfātus un parabēnus.

BIOSILK Thickening Creme

BIOSILK Thickening Creme

 

Viegls krēms, kas paredzēts pilnīgāku un apjomīgāku matu veidošanai.

 

Pieejamie izmēri:
0.5 oz.
6 oz.

Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron BLUE

tourmaline-ceramic-iron-blue

BioSilk Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron sniedz jums iespēju veidot visdažādākās frizūras. The BioSilk Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron pārsteidz ar ergonomisku un ērtu rokturi, keramikas sildītaju un infrasarkanajām lāpstiņām, kas paātrina matu veidošanu vienlaikus saglabājot maksimālas veidošanas iespējas un klienta komfortu. BioSilks’ Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron nodrošina temperatūru līdz pat 200°C/392°F grādiem, paredzēts visiem matu tipiem, nodrošina mitruma līmeņa saglabāšanu, matu atjaunošanu un pēc veidošanas mati paliek veselīgi un ar neticamu mirdzumu.
1 gada garantija

 
Pieejamās kontaktdakšas:
USA, Europe, AUS

Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron BLACK

tourmaline-ceramic-iron

BioSilk Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron sniedz jums iespēju veidot visdažādākās frizūras. The BioSilk Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron pārsteidz ar ergonomisku un ērtu rokturi, keramikas sildītaju un infrasarkanajām lāpstiņām, kas paātrina matu veidošanu vienlaikus saglabājot maksimālas veidošanas iespējas un klienta komfortu. BioSilks’ Ergonomic Tourmaline Ceramic Hairstyling Iron lepojas ar regulējamu temperatūras kontroli, ar maksimālo temperatūru līdz pat 200°C/392°F, paredzēts visiem matu tipiem un nodrošina mitruma līmeņa saglabāšanu un matu atjaunošanu.
1 gada garantija

 

Pieejamās kontaktdakšas:
USA, Europe, UK, AUS

Dry Clean Shampoo

Šampūns

dryclean

 

- Nesatur ūdeni, novērš nepatīkamo aromātu un uzsūc lieko matu taukainību
- Piemērots visiem matu tipiem

 

Pieejamie izmēri:
5.3 oz.

Vēlies zināt vairāk ? Piesakies bezmaksas semināram jau tulīt!