lv ru

Keratin

Keratīnu atjaunošana

 

chi_keratin_model

CHI Keratin Leave In Conditioner

CHI keratīna neizmazgājams kondicionieris
chi-keratin-leave-in-290x290

 

CHI keratīna nenomazgājamais kondicionieris ir unikāls atjaunojošs, nenomazgājams kopšanas līdzeklis, kas izstrādāts, lai dziļi iespiestos bojātajos matos ar spēcīgām dabīgā keratīna dozām, lai atjaunotu matu kutikulu. Apvienojot keratīna dabīgās atjaunojošās spējas un hohobas un argana eļļu svarīgās barības vielas, šis ļoti sarežģītais maisījums būtiski uzlabo elastīgumu, novēršot matu lūšanu nākotnē, nodrošinot intensīvu mitrināšanu, kas atjauno mīkstumu un spīdumu.

CHI Keratin Conditioner

CHI keratīna kondicionieris
chi-keratin-conditioner-290x290

CHI keratīna kondicionieris atjauno mitruma līmeni matos ar dabīgajām ēteriskajām eļļām un keratīna spēku, lai mati būtu gludi un izskatītos veselīgi. Atjaunojošās sastāvdaļas palīdz stiprināt un noslēgt matu kutikulu, lai nodrošinātu mitrumu, novērstu lūšanu un aizsargātu pret tālākiem bojājumiem.

 

Norādījumi: Pēc mazgāšanas ar šampūnu, ieklājiet bagātīgu daudzumu CHI keratīna kondicioniera matos, koncentrējoties uz bojātājām zonām. Atstājiet uz 3-5 minūtēm. Kārtīgi izskalojiet a vēsu ūdeni.

CHI Keratin Silk Infusion

chi-keratin-silk-infusion-290x290

CHI Keratin Silk Infusion ir spēcīgs atjaunojošs komplekss, kas dziedē un mitrina sausus un bojātus matus. Kamēr dabīgais keratīns atjauno matu kutikulu, zīds iespiežas dziļi matos, lai

 

Rekonstruē matu kutikulu, papildinot matu dabīgos keratīna proteīnus, lai būtiski stiprinātu matus un novērtu to lūšanu nākotnē.

 

Atjauno matu gludumu un spīdumu ar svarīgajām keratīna proteīnu barības vielām un hohobas un argana eļļām.

 

Aizsargā matus no karstuma, ieveidošanas un vides radītiem bojājumiem ar Keratrix™ tehnoloģijas sasniegumiem, kas izmanto ilgstošu atbrīvošanas sistēmu kopšanai un aizsardzībai visas dienas garumā.

 

Keratīna priekšrocības
- Dabīgais proteīns, kas uzskatīts par galveno sastāvdaļu matos, lai uzturētu tos spēcīgus un veselīgus
- Nolīdzina, iztaisno un novērš izspūrumu
- Izmantojot ik dienas lielu daudzumu ar keratīnu iespējams atjaunot matu keratīna krājumu, kas izsmelts matu karstās ieveidošanas vai ķīmisko pakalpojumu laikā
- Piedod mitrumu, labo bojājumus un stiprina matus

 

Argana eļļas priekšrocības
- Nodrošina tirināšanu, padarot matus vieglus un netaukainus
- Uzlabo elastīgumu un stiprina matus, lai novērstu to lūšanu
- Saglabā matus gludus un piedod spīdumu

 

Hohobas eļļas priekšrocības
- Noņem uzkrājušos slāņus no matiem un galvas ādas, lai kopšanas rezultāts būtu labāks
- Samazina proteīnu zudumu matos, lai veicinātu matu spēku un veselību
- Kondicionē matus un galvas ādu, nodrošinot abus r svarīgajām barības vielām

CHI Keratin Shampoo

CHI keratīna šampūns
chi-keratin-shampoo-290x290

CHI keratīna šampūns maigi attīra un atjauno bojātos matus, papildinot bojātos keratīna līmeņus. Svarīgās hohobas un argana eļļas tiek ievadītas dziļi matu stiebrā, lai sekmētu ilgāk veselīgus un spīdīgus matus un novērstu to lūšanu nākotnē.

 

Norādījumi: Ieklājiet bagātīgu daudzumu CHI keratīna šampūnu mitros matos. Vienmērīgi ieklājiet matos no galvas ādas līdz galiem. Izskalojiet un, ja vēlams, atkārtojiet.

Vēlies zināt vairāk ? Piesakies bezmaksas semināram jau tulīt!