lv ru

Sunglitz

 

sunglitz

 

Jūsu matu nākotne izskatās spīdoša! Izmēģiniet mūsu jaunos matu kopšanas līdzekļus SunGlitz, kas īpaši izstrādāti krāsotiem un balinātiem matiem. Tagad Jūs varat ilglaicīgi saglabāt matu krāsu un vienmēr izskatīties kā no salona! Izvēlieties SunGlitz šampūnus, kondicionierus, matu veidošanas un atjaunošanas līdzekļus.

SunGlitz Activator

 

sunenergy1

 

- SunGlitz Activator ir krēms, kas satur H2O2, lai stiprinātu un palielinātu Sunglitz Lighteners iedarbību. Stabilizējošā formula satur zemu ūdeņraža peroksīdu līmeni

- Visi Sunglitz Sun Energy pieejami 34 oz. tilpumā

 

Pieejamie stiprumi:

6 %

12 %

Brightener and Toner

 

SG-Toners1

 

Sunglitz Brighteners and Toners ir vairāki pielietojumi. Sajaukti kopā ar Sunglitz Lighteners, tie veido pasakainus krāsu toņus. Šos līdzekļus var izmantot, lai veidotu pielāgotu balināšanas krēmu sajaucot kopā ar Sunglitz Natural Blonde Cream Lightener. Tos var arī uzklāt uz matiem ātrai krāsu toņu korekcijai.

 

Pieejamās krāsas:

Beige Blonde
Ash Blonde
Golden Blonde
Strawberry Blonde

 

Powder Lighteners

 

SG-Powder-Lighteners1

 

Sunglitz Powder Lighteners saturā ietilpst neoksidējoši pigmenti, kas paceļ matu krāsu līdz pat 4 toņiem un neitralize 1 krāsas toni. Zīda proteīnu maska palīdz balinātājam labāk iedarboties . Dažādi dabiski augi, pantenols, piensm aminoskābes un olīveļļa mitrina matus un padara tos gludus un mirdzošus. Visi Sunglitz Powder Lighteners paredzēti jaukšanai ar Sunglitz Sun Energy.

 

Pieejamās krāsas:

Ash Blonde Lightener
Beige Blonde Lightener
Golden Blonde Lightener
Strawberry Blonde Lightener

Repair and Shine Silk Leave-In Treatment

 

repair-shine

 

Nav jāizskalo, papildina un rekonstruē matu, speciāli veidots, lai atjaunotu krāsotus matus, veidotu tos gludus, vienlaikus līdzsvarojot mitruma līmeni un liktu matiem mirdzēt.

 

Pieejamie izmēri:

2 oz.

6 oz.

12 oz.

Vēlies zināt vairāk ? Piesakies bezmaksas semināram jau tulīt!